Witaj na stronie Siedliska Gizewo

Na wschodzie jezioro, na zachodzie łąki, od północy las, a w samym sercu tej natury- Siedlisko Gizewo.

Naturalnie ukształtowany, urozmaicony teren to ogromny atut. Las mieszany, przyległy do ośrodka ciągnie się przez kilka kilometrów wzdłuż linii brzegowej. Granicą Siedliska z lasem jest duży, naturalny wąwóz z płynącą w dole rzeczką. Jest to wspaniałe miejsce kontaktu z przyrodą i zabawy dla dzieci i tych nieco starszych.
SG to magiczne, niepowtarzalne miejsce z dala od zgiełku i hałasu. Położone nad jeziorem z własną linią brzegową, około kilometra od zabudowań wiejskich i sąsiadów. Jezioro Kiersztanowskie to piękne widoki dla osób które szukają relaksu w kontakcie wzrokowym z naturą. Dla tych którzy lubią aktywnie wypoczywać na świeżym powietrzu mamy prywatną plażę z pomostem, pomosty pozwalające w spokoju łowić ryby, boisko do siatkówki plażowej, kajaki i łódź wiosłową.

W otoczeniu łąk i lasów, na 20 hektarach ziemi każdy znajdzie miejsce dla siebie. Można leniuchować na leżaku i hamaku słuchając śpiewu ptaków lub oddać się lekturze. Dla aktywnych- boisko do piłki nożnej, siatkówki lub badmintona. Teren ośrodka oraz jego położenie pozwalają na wędrówki po lesie, wycieczki rowerowe i bieganie. Plac zabaw dla dzieci leżący tuż przy tarasie naszej restauracji pozwala rodzicom na spokojny odpoczynek przy kawie. Staramy się integrować z naszymi gośćmi co wpływa także na znajomości zawierane przez dzieci. Dla starszych pociech rozwiesiliśmy liny na które można się wspinać i huśtać. Podczas spaceru trzeba być czujnym. Atrakcje czają się w każdym zakamarku :).

Do dyspozycji gości: domki letniskowe, pokoje, pole namiotowe, miejsca campingowe, restauracja i parking.
Domki i pokoje wyposażone w łazienki. Pole namiotowe i campingowe zaopatrzone w prąd, sanitariaty i prysznice.
Jesteśmy przygotowani na chwile kiedy pogoda płata figle. Część rekreacyjna jednego z budynków to siłownia, stół do gry w bilard i stół do gry w piłkarzyki. Naszą stodołę wciąż dostosowujemy do możliwości rekreacji. Znajduje się tam duża trampolina, stół do ping-ponga, kącik dla maluchów z grami planszowymi, zabawkami  i kącik z wygodnymi kanapami dla rodziców.

Na terenie obiektu znajduje się: stadnina koni z możliwością nauki jazdy konnej. Kozy i owce pasą się na łące przy ścieżce prowadzącej nad jezioro.

Nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.