O nas

Mieszkamy na uboczu,na końcu drogi. Siedlisko jest przede wszystkim naszym domem. Włożyliśmy wiele serca i pracy aby móc dzielić się z gośćmi urokami tego miejsca. Nie jest to komercyjny kurort wypoczynkowy. Ogromnym szacunkiem darzymy samo Siedlisko, panujący w nim spokój i ciszę, gości chcących choć na chwilę odwiedzić nasz świat i tego samego oczekujemy. Szutrowa, gminna droga prowadząca do Siedliska posiada ograniczniki w formie dziur co sprawiam, że od samego wjazdu człowiek zwalnia tempo 😉 . Słaby zasięg oraz brak Wi-Fi w tym miejscu jest zaletą.

Posiłki

Nie ma możliwości przygotowania posiłków we własnym zakresie. Pokoje nie są wyposażone w lodówkę. Nie oferujemy też ogólnodostępnej kuchni. Na korytarzach stoją czajniki umożliwiające przygotowanie kawy i herbaty. Osobom chcącym spędzić urlop w Siedlisku proponujemy wyżywienie w formie śniadania i obiadokolacji. Domki wyposażone w aneks dają większą możliwość samodzielności.

Pobyt

Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Od naszych gości oczekujemy zachowania ciszy (22:30- 7:00). Zakaz palenia papierosów obowiązuje we wszystkich budynkach Siedliska. Uprzejmie prosimy o wyłączenie świateł i telewizora przed wyjściem z pokoju, po wyjściu zamknięcie go na klucz. Rodziców prosimy o pilnowanie pociech. Każda osoba przyjmująca w domu gości chce by zachowane zostały zasady poszanowania własności. Siedlisko to nasz dom 🙂 .

Atrakcje

Drzewa i kamienie nie mają u nas atestów bezpieczeństwa. Nie mamy animatorów i opiekunek. Każdy gość jest odpowiedzialny za własne dziecko. Kąpielisko nie jest strzeżona. Drewno do ognisko można zebrać w pobliskim lesie. Siedlisko nie jest miejscem dla osób lubiących imprezowo-alkoholowy wypoczynek.

Call Now Button