Pokoje i domki

Siedlisko Gizewo to stare gospodarstwo rolne, zbudowane w układzie tradycyjnego mazurskiego siedliska. Przez blisko sto lat miejsce to pozostało niezmienione i naszym celem jest aby na zawsze zachowany został charakter malowniczej mazurskiej wsi.
Wielkim nakładem pracy i serca powstał tu pensjonat aby dzielić się urokami tego miejsca ze wszystkimi tradycjami mazurskiej gościnności.  Budynki z typowo wiejską architekturą stojące w czworokącie tworzą czarujący dziedziniec. Pokoje umiejscowione w dwóch budynkach zostały wyremontowane w 2017 roku. Ośrodek przyjazny dla rodzin z dziećmi. Niestety w domkach i pokojach nie akceptujemy zwierząt.

BUDYNEK KAMIENNY

Na poddaszu znajdują się pokoje. Od strony dziedzińca wejście na klatkę schodową. Miedzy wejściem po każdego z pokoi znajduje się długi korytarz. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor oraz ręczniki.  Na dole znajduje się część rekreacyjna,dostępna dla wszystkich gości Siedliska mieszkających w pokojach i domkach, ze stołami do bilarda i piłkarzyków, kanapami  oraz siłownia.

  • Pokoje (2 os.)

 285 zł / doba

łóżko małżeńskie bądź dwa jednoosobowe,  łazienka z prysznicem

  • Pokój typu studio (2 os.)

335 zł / doba, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, salonik z rozkładaną kanapą (dopłata 60 zł za osobę dorosłą śpiącą na kanapie, dziecko 40 zł)

  • Pokoje (3 os.)

390 zł / doba  łóżko małżeńskie + jednoosobowe, łazienka z prysznicem

  • Pokoje typu studio (4 os.)

515 zł / doba sypialnia z dwoma łóżkami jednoosobowymi, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienka z prysznicem

BUDYNEK CEGLANY

Wejście do budynku znajduje się od strony dziedzińca. Udogodnieniem jest taras z widokiem na sad i łąki. Klimatyczny korytarz z kominkiem osadzonym w kuchni pieca kaflowego prowadzi do pokoi na dole. Na poddaszu znajdują się dwa duże pokoje które polecamy szczególnie na dłuższy wypoczynek.Wszystkie pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor oraz ręczniki.

  • Pokoje (2 os.) na parterze

 345 zł / doba łóżko małżeńskie,  łazienka z prysznicem

  • Pokoje (3 os.) na parterze

450 zł / doba – łóżko małżeńskie + jednoosobowe, łazienka z prysznicem

  • Pokoje z dwiema sypialniami i salonem (5 os.)

570 zł / doba – sypialnia 1- 2 łóżka jednoosobowe, sypialnia 2- dwa łóżka jednoosobowe, salon z kanapami i łóżkiem jednoosobowym, łazienka z prysznicem

DOMKI

Domki umiejscowione są na wzniesieniu, obok lasu z widokiem na jezioro, stojące nieco na uboczu dają dużo prywatności. Wyposażone w dwie sypialnie,salon z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem są idealnym miejscem do wypoczynku dla maksymalnie sześciu osób. Oddane do użytku w 2017 roku.

Domek Parterowy 5 os. – cena: 650 zł / doba

Domek Piętrowy 6 os. – cena: 750 zł / doba

Call Now Button